Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řešení pro symptomy vzestupu – fibromyalgie a chronický únavový syndrom přesně kopírují symptomy vzestupu

 12. 12. 2009

 

 

Po několika letech cesty vzestupu jsem zjistila, že vzestupování nepřichází bez daně. Dosažení vyšší úrovně vědomí není dosahováno osmózou; vyžaduje si to oddanost, horlivost a oběti. Přesto se cítím za vzestup odměněna, a to dalece přesahuje bolesti na cestě se tam dostat. Byly doby, kdy jsem zpochybňovala svoji příčetnost procházet se na této cestě, protože jsem byla na každém kroku postavena před své strachy. Ztratila jsem přátele, odešla jsem z lukrativního zaměstnání a trpěla jsem bolestí srdce intenzivní osamělosti, přesto nic z toho se nerovná devastaci, kterou jsem cítila při ztrátě svého zdraví. Vždy jsem věřila, že dokud jsem zdravá, mohu se vypořádat se vším.

Bohužel nám nebyl zanechán manuál, jak vzestoupit, kde by se podrobně popisovala pro a proti a vysvětlovaly kroky. V důsledku toho mnozí z nás, včetně mne, jsme zaraženi a zmateni mírou fyzické nebo emocionální bolesti, kterou při vzestupu zažíváme, a nechápeme, jak a proč je to součástí tohoto procesu, ani jak znovu získat své zdraví, abychom mohli jít vpřed. Tento článek je mým pokusem poskytnout odpovědi na to, proč je naše zdraví během vzestupu ovlivněno, spolu s některými řešeními pro obnovení zdraví.

Vědomě jsem začala vzestupový proces na začátku roku 1996. V té době jsem požádala své průvodce, aby mi „pomohli znovu získat mé schopnosti slyšet, vidět a cítit na dalších dimenzích, jak tomu bývalo“. Během několika hodin byla má žádost vyslyšena a začala jsem nejdříve s mnoha emocionálními očišťováními, nezbytnými pro dosažení mého cíle. Emocionálním očištěním myslím vyčištění starých, uvízlých emocí nižších frekvencí, jako vztek, zuřivost, hanba, vina, lítost, výčitky svědomí a zahořklost, které jsou součástí starodávných vzpomínek a ran. Tato traumata jsou držena spolu ve vrstevnatých blocích, které připomínají cibuli. K těmto blokům patří také víry a vzorce chování, ze kterých se tato traumata vytvořila. Jak vyčistíme každou vrstvu těchto bloků z emocionálního těla, fyzické tělo uvolní svůj ekvivalent této vrstvy. Tento proces nazýváme emocionální čištění.

Vzestup, jak ho chápu já, je o přesunu stavu vědomí z jedné reality do jiné. Protože realita je dimenze, tak v podstatě provádíme dimenzionální posun. Abychom tento posun provedli, musíme změnit svůj způsob myšlení a bytí. Přivést to zpět na osobní úroveň, abychom posunuli své myšlení a způsoby bytí, musíme začít být si vědomi, jaké víry a chování jsou mimo rovnováhu, a provést nezbytné kroky na jejich vyrovnání. Jak jsem zjistila, nebudeme to dělat zcela sami. Duše/vyšší já a vnitřní dítě s námi v tomto procesu pracují jako partneři. Přináší naše strachy, víry a vzory na povrch, prostřednictvím událostí, které je spouštějí v našem povědomí, abychom je mohli vědomě uznat a vyčistit. Opakováním tohoto procesu stále dokola vyčistíme své emocionální tělo od dlouho držených traumat, víry a strachů. Jak jsem zmínila dříve, jakmile to emocionální tělo odhodí, fyzické tělo pak odhodí ekvivalent tohoto bloku. To vše se děje zároveň s čištěním. Ach, a spolu s tímto prospěchem čištění překóduje naši DNA, aby mohla držet více světla, a tím ji mění do křišťálového stavu. Naše DNA udržuje náš nový stav vědomí.

Takže emocionální čištění je proces, kterým procházíme, abychom vzestoupili. V době, kdy jsem s tím v r. 1996 začala, netušila jsem, že pro vzestup bude třeba emocionálního čištění. Dokonce jsem ani o tomto procesu předtím, než jsem ho začala zažívat, ani neslyšela. Během těchto šesti let jsem zažila mnoho klasických vzestupových symptomů. Patří k nim neustálá únava, migréna a bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, ztuhlý krk a ramena, rychlé přibývání na váze, ztráta paměti, obtíže se spaním a koncentrací, bolesti v krku, rozostřené vidění, podrážděná střeva a měchýř, nízké horečky a deprese. Prostřednictvím stovek komentářů, které jsem dostala od čtenářů mých článků o vzestupu, jsem zjistila, že i ostatní zažívají část nebo všechny tyto symptomy, v různé míře a kombinacích. Ačkoliv jsem byla překvapena, byla jsem také postavena před fakt, že ve své zkušenosti nejsem sama.

Začala jsem se zajímat, jestli pro tyto symptomy existuje výraz, a začala jsem hledat, abych zjistila, proč platíme za vzestup tak vysokou cenu. Narazila jsem na dvě nově objevené nemoci. Nazývají se fibromyalgie (FM) a chronický únavový syndrom (CFS)… a přesně odpovídají symptomům vzestupu! A obě byly „objeveny“ teprve v posledních 10 letech. Objevila jsem, že endokrinní systém vám dává nejen duchovní schopnosti, ale také reguluje tvorbu hormonů ve vašem systému, a hormony regulují v podstatě každou funkci vašeho těla, včetně vašich emocí, váhy, tělesné teploty, libida, duševní jasnosti, koncentrace, vidění atd. Hormony ostatním buňkám těla říkají, co dělat. Pokud je některých hormonů nedostatek, buňky, které se na ně spoléhají, nefungují řádně.

Na základě těchto informací jsem se začala zajímat, jestli emocionální čištění není nějakým způsobem spojeno s FM a CFS. Během emocionálního čištění endokrinní žlázy (hypotalamus, podvěsek mozkový, šišinka mozková, nadledvinky a vaječníky) jsou ve značném stresu, díky spouštění hluboko usazených strachů a potlačených vzpomínek. Když zažíváme emocionální nebo fyzický stres, naše produkce hormonů se stane nevyrovnanou. Když k tomu dochází nepřetržitě, jako u emocionálního čištění, některé hormony jsou téměř vymazány a jiných je nadbytek, a my zažíváme odpovídající symptomy, tj. přibírání na váze, bolavé klouby a svaly, ztrátu krátkodobé paměti, neustálou únavu, nízké horečky, hledání slov atd. Jinými slovy, dostaneme FM nebo CFS nebo máme stejné symptomy.

Osobně jsem shledala těžkým přijmout, že tyto nemoci dostanu, protože jsem čistila staré energie a integrovala strachy, o kterých jsem věřila, že nemoc způsobily (dávno předtím jsem došla k závěru, že kořeny fyzické nemoci se nacházejí v emocionálním těle). Věřila jsem, správně či mylně, že spirituální lidé jsou šťastnější a zdravější, než nespirituální lidé, a protože jsem se stávala spirituálnější, očekávala jsem lepší zdraví a štěstí. To mne přivedlo k otázce, jestli se opravdu stávám spirituálnější. Očividně jsem přehlédla fakt, že když se člověk snaží přesunout z jednoho stavu do jiného, existuje období nerovnováhy, chaosu a upravování, než je nového stavu dosaženo.

Ačkoliv to bylo děsivé a skličující, bylo zároveň úlevou konečně pochopit, co se mi děje. Byla jsem mimo kontrolu kvůli paralyzující povaze těchto symptomů tak dlouho. Nyní, kdy jsem konečně pochopila větší obrázek procesu vzestupu, cítila jsem opět kontrolu nad svým životem. Takže jak se to děje? Jak emocionální čištění vede k FM nebo CFS? A co je důležitější, co lze udělat, abychom naše tělo těchto nemocí zbavili?

Proč někteří z nás dostávají CFS nebo FM a jakou to má hodnotu?

Protože ne všichni, kteří prochází emocionálním čištěním a vzestupem, dostanou FM nebo CFS, věřím, že ti, kteří tyto nemoci přitahují, tak činí proto, že potřebují nějakou pomoc, kterou tyto nemoci poskytují. Dovolte mi to vysvětlit.

Před pár lety mne průvodci informovali, že na planetě budou nové viry, které nebudou 3D metodami léčitelné, protože jsou určeny k vyššímu účelu. Informovali mne, že tyto viry byly vytvořeny, aby doslova vypálily vzory z DNA. Nyní, existuje vědecký zákon zvaný „zákon rozpadajících se struktur“, který uvádí, že než může být ustavena nová struktura, stará se musí rozpadnout nebo rozpustit. Věřím, že vzorce chování jsou geneticky zakódované v naší DNA. Jsou předávány z generace na generaci a původně vytvořily naše systémy víry.

Pokud jsou těmi viry FM a CFS, pak by mohly lidem s tímto vzorcem pomoct vypálit ho z DNA. Takže ti, kteří přitahují CFS nebo FM tak činí proto, aby dostali pomoc, kterou potřebují pro čisté nepoddajné, hluboce zakořeněné vzory ve své DNA. Když zajdeme dále, tak proto, že tyto viry jsou neuromuskulárně provázané (útočí na svaly), nutí vás zpomalit, vzít svůj život a změnit své víry o sobě a o tom, co je opravdu důležité. Nutí váš změnit vaše priority, a tím vám poskytují pomoc, kterou potřebujete, abyste svůj život dali do rovnováhy. Například, byla jsem jedním z těch lidí, kteří se definovali podle toho, čím se živili. Měla jsem také hlubokou potřebu úspěchu, spolu se strachem požádat o pomoc. Díky těmto virům jsem byla nucena svoji víru v definování sebe podle své kariéry přehodnotit, jak jsem odešla z velmi přijatelné 3D kariéry k duchovnímu/intuitivnímu poradenství. Již jsem nemohl a vydávat energii pracujíc v oblasti, která ztratila můj zájem již před dlouhou dobou.

Kvůli ochromující únavě jsem toho denně tolik nestíhala a má sebehodnota a sebeúcta se propadly na historické minimum. To mne donutilo přehodnotit svoji víru ohledně úspěchu, a proč jsem ho tolik potřebovala. Protože jsem nemohla pracovat tolik, neneslo mi to tolik peněz, kolik jsem potřebovala na zaplacení účtů. To mne donutilo postavit se svému strachu a požádat o pomoc. Zjistila jsem, že mé symptomy byly zesíleny úzkostí, když jsem dostala strach ohledně toho, že nemám peníze potřebné na zaplacení účtů. Naučila jsem se zůstávat otevřená a umožnila jsem svým průvodcům, aby mne pomohli, a jak jsem to udělala, peníze přišly každý měsíc.

Nyní zjišťuji, že bez těchto virů bych své hluboko zakořeněné víry a vzorce nezměnila, protože bych to neudělala, dokud bych nebyla donucena. Takže možná byly CFS a FM moji spásou. Možná jsou to „velké bouchačky“, které někteří z nás povolávají, aby vyčistily vzory, které by nám jinak blokovaly vzestup.

Řešení

Během let jsem zkusila mnoho věcí, abych symptomy zmírnila, včetně vysazení cukru, mouky a mléčných produktů, jedla jsem organickou stravu, brala jsem solné koupele, esenciální oleje, esence Bachovo květiny, masáže, chiropraktiky a jódu. To vše mi pomohlo, ale nic mi nemohlo vrátit svůj život. 

Teprve až po nouzové hysterektomii jsem objevila terapii, která mi ulevila od většiny mých symptomů a vrátila mi život. Nazývá se terapie přirozené náhrady hormonů (NHRT). Teď nemluvím o syntetických hormonech vyráběných z moči kobyl, mluvím o přírodních, na rostlinách založených hormonech. Laicky řečeno, NHRT dodává našemu tělu hormony, poskytuje našemu endokrinnímu systému čas, aby se začal regulovat sám a začal vytvářet správná množství a hladiny hormonů.

Brala jsem přírodní hormony 9 měsíců a dostavilo se 85% zlepšení u symptomů FM a CFS. Například nyní mohu cvičit 40 minut 4 dny v týdnu. Předtím jsem se pokoušela cvičit, ale pokaždé jsem si natáhla sval nebo se stalo něco jiného, co mi znemožnilo ve cvičení pokračovat. Pokusila jsem se o diety, ale bez ohledu kolik diet jsem zkusila nebo jak jsem se pokoušela cvičit, váha neubývala! Nyní jsem shodila několik palců ze svého pozadí, z velikosti 12 na 8, k cestě k mé 6. Jaká úleva!

Pohyby střev jsou nyní většinou zpět na normálu a mám mnohem více energie. Dokážu si nyní pamatovat věci lépe, protože má krátkodobá paměť se mi vrátila. Zažívám pouze symptomy výbuchů hněvu, když přepínám nebo dostanu úzkost a strach.

Můj muž Jonathan je na NHRT 5 měsíců a zažil u svých symptomů asi 15% zlepšení, tedy ne tak dramatické zlepšení, jako u mne. Povšimla jsem si zmenšení jeho chronické deprese, z 6 ze 7 dnů v týdnu asi na 2. Když žijete s někým, kdo má chronické deprese, je to obrovské zlepšení. Povšimla jsem si, že již nemá návaly úzkosti tak často, jako předtím, a má o něco více energie. Vzhledem k tomu, že mu byl diagnostikován v r. 1996 CFS a žil 5 let bez léčby, je to skvělé zlepšení.

Dalším bohem seslanou věcí byla neurokraniální restrukturalizace (NCR). NCR má dobrou historii v odstraňování nemocí, včetně FM a CFS, protože obě jsou neuromuskulární, a protože pracuje na klínové kosti, klíčové kosti těla. Vaše hlava sedí na krku vyrovnaná na této kosti, jako kuželková koule na hřadle. Když je tato kost mimo osu, způsobuje, že všechny ostatní kosti v těle se posunou, aby vaši hlavu stabilizovaly.

Po pouhých 4 léčbách jsem zažila zvýšení duševní jasnosti a značné zmenšení bolestí krku/horní páteře a svalových křečí. Můj krk byl přímější a získal výrazně větší flexibilit, protože to trochu narovnalo moji páteř. Mám mírnou skoliózu (zakřivení páteře) od narození. Měla také několik ústřelů. Léčba NCR mi pomohla posunout moji hlavu zpět do zarovnání s mým krkem a odňala tlak na svaly, takže moji hlavu mohly podporovat kosti namísto svalů, což umožnilo, že se mi začala páteř uvolňovat. Povšimla jsem si také, že věci byly vizuálně světlejší. Bylo to jako vyjít ze stínu na slunce. Mnoho pacientů NCR tato zlepšení hlásí. Mám v plánu pokračovat v těchto léčbách, abych dokončila narovnání své páteře a opravila škody, způsobené ústřely.

Jonathan měl také 4 léčby a jeho porucha spánku se zmenšila o 85%, není schopen to ověřit, protože se neslyší, jak lapá v noci po dechu, ale já ano. Jeho dýchání je mnohem hlubší. Zaznamenávala jsem si jeho emocionální stavy od započetí s NCR a povšimla jsem si, že je v relativně dobré náladě 3 z každých 5 dnů. Před NCR to bylo 1 z 5.

Zdá se, že přitahujeme řešen našich symptomů a jsme vedeni k těm lidem a terapiím, kteří ozdravný proces dokončí, jak čistíme související víry a vzory. Takže existuje úleva pro naše vzestupové symptomy. Neříkám, že toto jsou jediné terapie, ale jde o dvě, které u mne fungovaly.

Závěrem, doufám, že všichni, kdo četli tento článek, pochopí, že fyzické symptomy jsou součástí procesu emocionálního čištění a vzestupu. Myslet si, že můžeme vyčistit své emocionální a fyzické tělo bez bolesti a nepohodlí, je nerealistické. Ale naše symptomy nejsou v žádném případě permanentní, a na základě zkušenosti a výzkumu mohou být zmírněny, a nakonec budou odstraněny, když vzestup dokončíme.

Níže jsou odkazy na stránky s informacemi o FM, CFS, NHRT a NCR. A na internetu je jich mnohem víc, a stejně tak pár velmi dobrých knih o této problematice.

Ve službě,

Jelaila Starr

Nibiruánský koncil
 

Stránky o FM
http://www.fmnetnews.com/ 
http://www.w2.com/fibro1.html 
http://www.afsafund.org/ 
http://www.sover.net/~devstar/ 
 

Stránky o CFS
http://www.cfs-recovery.org/
 

Stránky o NHRT
http://www.johnleemd.com/johnleemd/exfromdrlees.html 

 

NCR stránka
http://www.naturalhorizonswellness.com/johnson2.htm 
 

Texty o vzestupu
Co je vzestup?: http://www.nibiruancouncil.com/html/whatisascensionarticle.html
O vzestupu závažně, část I:http://www.nibiruancouncil.com/html/whatisascensionarticle.html 
O vzestupu závažně, část II:http://www.nibiruancouncil.com/html/realaboutascension2article.html 

 

Texty o vnitřním dítěti
Udělejte ze svého vnitřního dítěte svého partnera:http://www.nibiruancouncil.com/html/innerchildpartnerarticle.html 
Blokuje vaše vnitřní dítě vzestup?:http://www.nibiruancouncil.com/html/inner_child_blocking_ascension.htm 
Je vnitřní dítě a ego totéž?:http://www.nibiruancouncil.com/html/innerchildsamearticle.html

Životopis autora

Jelaila Starr, kontaktér a posel Nibiruánského koncilu Galaktické federace, je autorkou Jsme Nibiruánci, Zapamatovaná mise, a Klíče soucitu, je mezinárodně uznávaný kanál, učitel a poradce. Prostřednictvím svých přednášek, seminářů a článků se Jelailino poselství soucitu dotklo srdcí lidí na celém světě, inspirovala naději a pochopení.

Jako duchovní/intuitivec/poradce pracuje Jelaila s jednotlivci, aby jim pomohla s emocionálním čištěním, uzdravováním vztahů a překódováním DNA. Jelailin jedinečný přístup umožňuje, aby její klienti, ať již pracovníci světla, hvězdná semena nebo vtělenci, jasně objevili, kdo jsou, co sem přišli udělat a jak toho dosáhnout.

V současné době se Jelaila zaměřuje na poskytování klíčových informací a řešení v rámci přípravy lidstva na návrat Nibiru/planety X a události vedoucí k r. 2012.

Kontaktovat ji můžete na: jelaila@nibiruancouncil.com 
Internetová stránka: www.nibiruancouncil.com

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 30631
Měsíc: 206
Den: 6